Vali Pekmez, Polislerle Sahur Yaptı

Haber Tarihi : 11.06.2017 10:45:46 Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Aksaray-Adana Karayolu üzerinde bulunan uygulama noktasında nöbet tutan polislerle birlikte sahur yaptı.
A +   A -

Vali Pekmez eşi Yeşim Pekmez, Aksaray Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın eşi Zelihan Akın, Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Emniyet Müdürü Ali Karabağ eşi Reyhan Karabağ, Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir ile birlikte Aksaray-Adana Karayolu üzerinde bulunan polis kontrol ve denetleme noktasını gece 02.00’de ziyaret etti. Burada nöbet tutan ve uygulama yapan polislerle birlikte sahur yapan Vali Pekmez ve beraberindeki heyet görevli şube müdürleri ve polislere bir süre sohbet etti. Vali Pekmez, halkın can ve mal güvenliği için 24 saat kesintisiz görevi başında bulunan emniyet teşkilatı mensuplarının huzur ve güven için fedakarca çalıştığını söyledi.

Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Ramazan ayının en güzel anını yaşadıklarını belirterek teşkilat mensupları olarak ziyaretten ve birlikte sahur yapmaktan duydukları memnuniyeti belirtti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !