Kule AVM, Ceep Talihlisini Soner Arıca'yla Belirledi

Haber Tarihi : 14.02.2016 15:15:37 Aksaray’da, Kule Alışveriş Merkezleri (AVM)’nin geleneksel hale getirdiği ceep kampanyasının çekilişi ünlü sanatçı Soner Arıca’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
A +   A -

Çekiliş programı Aksaray Kültür Merkezinde yapıldı. Programa Kule AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünalan, Genel Müdür Emre Ünalan, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve çok sayıda davetli katıldı.

Konser için sahneye çıkan ünlü sanatçı Soner Arıca parçalarından birini seslendirirken 3 kız çocuğu gelerek sanatçıya balon hediye etti. Konserine devam eden Arıca, birbirinden güzel parçalarıyla sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Ardından Kule Alışveriş Merkezlerinin ceep kampanyasının çekilişi yapıldı. Çekiliş Soner Arıca, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, Kule AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünalan ve bir seyirci tarafından yapıldı. Aksaray 2’inci Noter huzurunda yapılan çekilişte ceep, 64566 numaralı biletin sahibi ev hanımı ve 3 çocuk annesi Fadime Altınsoy isimli müşteriye çıktı. Çekilişin ardından sanatçı Soner Arıca konserine devam ederken, konser sırasında Aksaray’ın ünlü Malaklı köpekleri sahneye çıktı. Anadolu Aslanı olarak bilinen Malaklı köpeklerinden biraz tedirgin olan ünlü sanatçı Soner Arıca, unutulmaz bir an geçirdiğini ifade etti.

Kampanyayı organize eden Kule Alışveriş Merkezlerine teşekkür eden Arıca, “Benim için unutulmaz bir an. Aksaray’ı da çok sevdim” dedi.

Arıca, Nisan ayında çıkacak yeni albümündeki bir parça için Ihlara Vadisinde klip çekeceğini söyledi” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !