Koçak Ve Aktürk, AK Parti İl Başkanı Altınsoy İle Görüştü

Haber Tarihi : 26.09.2017 10:53:26 Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile görüştü.
A +   A -

Başkan Koçak ve Başkan Aktürk, ilk olarak yeni Başkan Hüseyin Altınsoy’a hayırlı olsun temennisinde bulunurken, Aksaray’ın tarım ve hayvancılık alanında bilgiler verdi. Aksaray’ın tarım ve hayvancılık şehri olduğunu aktaran Başkan Koçak ve Aktürk, Aksaray nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığını, Türkiye’de tarım ve hayvancılık alanında çok iyi bir yerde olduğunu belirterek sektörün önemine dikkat çekti.

Başkan Hüseyin Altınsoy ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tarım ve hayvancılık sektörünün asla yadsınamayacağını söyledi.

Başkan Altınsoy, hükümetin her zaman tarım ve hayvancılık sektörüne ciddi destekler sağladığını ve bu desteklemelerin devam edeceğini, bununla birlikte tarım ve hayvancılık sektörünün hızla gelişmeye devam edeceğini kaydetti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !