Eskil Belediyesi'nden Eskilgücü Futbol Kulübüne Malzeme Yardımı

Haber Tarihi : 12.12.2016 11:17:05 Aksaray’ın Eskil İlçe Belediye Başkanlığı tarafından Eskilgücü Amatör Futbol Takımı oyuncularına malzeme yardımı yapıldı.
A +   A -

Eskil İlçe Belediye Başkanı Niyazi Alçay, krampon ayakkabı, spor sırt çantası, futbol topu ile teknik sorumlu ve kulüp başkanına eşofman takımı hediye etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında ve yanında olmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Alçay, “Sporu seviyor ve ilçedeki amatör futbol kulübüne destek olmaya devam ediyoruz. Gençlerimizin heyecanını paylaştıkça, onlara daha çok destek olmak istiyoruz. İnşallah kulübümüz elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandıracak. Gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapmasını sağlamak için sahamızı ilçemize kazandırdık. Gençlerimizin başarıları bizleri onlara daha fazla imkân ve destek sunmaya teşvik ediyor” dedi.

Eskilgücü futbol kulübü Başkanı Ramazan Duş, tarafından bütün takım ve yönetim adına desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Niyazi Alçay’a üzerinde isminin yazılı olduğu takım forması hediye edildi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !