Eskil Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Hızlandırdı

Haber Tarihi : 19.07.2017 16:07:01 Aksaray’ın Eskil İlçe Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından ilçede yürütülen yayla içi asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı.
A +   A -

Ekipler, ilçeye bağlı Yıldırım Mahallesinde bulunan Gözlükler, Beşağıl, Arifler ve Eğrikuyu yaylalarında 16 kilometre ve Zafer Mahallesine bağlı Bilezikli, Karayağmur ve kayakuyu yaylalarında da 12 kilometre asfalt çalışmasını tamamladı. Çalışmalar program dahilinde Fatih Mahallesinde devam ediyor.

Çalışmaları yakından takip eden Eskil İlçe Belediye Başkanı Niyazi Alçay, “Yayla içi asfalt seferberliğimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Amacımız belediye olarak vatandaşa en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmak, toz ve çamur esaretine son vermek, vatandaşlarımızın yaylalarında yaşam kalitelerini yükseltmektir. Çalışmalarımızı geçen yıllara bakarak bir iki tık yükselttik. Belediyemize kazandırdığımız yeni asfaltlama aracı ile çalışmalarımızı hem daha hızlı hem de daha kaliteli yürütüyoruz. Yollar halkımızın temel ihtiyaçlarından birisidir. Bu anlamda ekiplerimizle birlikte, bir aile ortamında vatandaşlarımıza rahat bir ulaşım sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çalışmalarımız hava şartlarının elverdiği sürece devam edecektir. Allah’ın izniyle dönemimiz sonuna asfaltsız yaylamız kalmayacak’’ şeklinde konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !