Başkan Yazgı, Oda Başkanlarıyla İstişare Toplantısında Buluştu

Haber Tarihi : 18.12.2017 15:39:56 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
A +   A -

Aksaray Belediyesi sosyal tesisinde gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın esnaf dostu bir başkan olduğunun altını çizerek her zaman kendisinin yanında olduklarını kaydetti.

Ceylan, “Biz çok büyük bir sivil toplum örgütüyüz. Bizim çalışmalarımız belediye ile çoğu zaman hep iç içe oluyor. Bizi ilgilendiren bütün alanlardaki sorunlarımızla ilgili ne zaman yanına gitsek başkanımız bizi hem dinledi hem de sorunlarımızı not alarak hepsini çözdü. Allah’a şükür şu ana kadar çözümsüz hiçbir şeyimiz kalmadı. Belediye başkanımız her zaman aramızda ve bizimle beraber. Aksaray’ımıza esnaflarla ilgili yapılacak her hizmet öncesi bizimle istişare yaparak bizim de fikirlerimizi alıyor. Ben bu vesileyle esnaflarımız ve teşkilatlarımız adına başkanımıza teşekkür ediyorum“ dedi.

"İstişare bizim birinci önceliğimiz" diyen Başkan Haluk Şahin Yazgı da, "Belediye olarak insanımıza bir hizmet sunmadan önce yaptığımız ilk iş, istişaredir. Bir hizmet yapacaksak bu hizmetin hedef kitlesi nedir? Nasıl yaparsak insanımız daha kolay faydalanır? Halkımız bizden ne bekliyor. Nasıl yapmamızı istiyor. İlk önce bunun araştırmasını yapar hizmetten faydalanacak kesimle yaptığımız istişare sonunda icraatımızı yaparız. O yüzden, siz esnaf oda başkanları bizim birer temsilcimiz sayılırsınız. Çünkü Odanıza kayıtlı esnafların neler istediğini, istek ve önerini dinliyorsunuz. Bu istekleri bizlere iletiyorsunuz. Bizlerde elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızın faydasına olacak her iş de sizin yanınızda olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Gülağaç Esnaf Odası Başkanı Dede Koca, Güzelyurt Esnaf Odası Başkanı Beytullah Andıç, Manavlar Balıkçılar Tavukçular Yumurtacılar Esnaf Odası Başkanı Musamettin Bozkurt katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !