Aksaray Kule AVM'de Çekiliş Ve Konser Heyecanı

Haber Tarihi : 03.02.2016 15:13:30 Aksaray’da Kule Alışveriş Merkezi (AVM), 50 TL ve katları alışveriş yapanlara çekilişle cip verecek.
A +   A -

Kule AVM kuruluşunun 14’üncü yılında yine müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. 25 Aralık 2015-3 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen kampanya ile her 50 TL ve katları alışveriş için 1 kupon hakkı ile düzenlenen araba çekilişi ve çeşitli hediyeler kampanyasında çekiliş töreninin sürpriz sanatçısı ise Soner Arıca olacak. Kule AVM, 14 Şubat 2016 Pazar günü Atatürk Kültür Merkezi’nde noter huzurunda gerçekleştirilecek olan cip çekilişini konser ile süsleyecek. 14 yıldır 13 şubesi ile Aksaray’da hizmet veren Kule AVM, geleneksel hale getirdiği hediye çekilişleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kule AVM, 2’nci araba çekilişini ise 10 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirecek.

Düzenledikleri kampanya ile ilgili bilgiler veren Kule Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünalan, “Alışveriş merkezimize duyulan güvenin her geçen yıl giderek artması bize gurur veriyor. Geleneksel hale getirdiğimiz hediye çekilişi kampanyalarımıza katılım her geçen yıl artıyor. Gösterilen yoğun ilgi ve alaka, bu yıl da düzenlediğimiz kampanyada daha da fazla arttı. Aksaray’ın öz sermayesi olarak müşterilerimizin bize gösterdiği teveccühü ve sevgiyi düzenlediğimiz kampanyalar ile son model araç ve çeşitli hediyeler dağıtarak taçlandırıyoruz. Bu yıl da kuruluşumuzun 14’ncü yılına özel 50 TL ve katları alışveriş yapan müşterilerimize ilki 14 Şubat 2016 tarihi olmak üzere 10 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz çekiliş ile müşterilerimize bir adet araba kazanma şansı sunuyoruz. Ayrıca halka açık konserler düzenleyerek sevilen sanatçıları da ilimizde ağırlamanın ve sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 14 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan çekilişimiz de ise sevilen sanatçı Soner Arıca’yı ağırlayacağız. AKM’de gerçekleştirilecek olan çekilişimize ve Soner Arıca konserine tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Kule AVM olarak müşterilerimizin bizlere gösterdiği ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyoruz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !