Aksaray İl Özel İdaresi Eskil'de İncelemelerde Bulundu

Haber Tarihi : 25.09.2017 14:20:25 Aksaray İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Muammer Tüzün, Eskil İlçe Kaymakamı Yavuz Kartal ve Eskil Belediye Başkanı Niyazi Alçay ile görüştü.
A +   A -

Ziyarete Eskil Aksarayımızın en önemli ilçelerinden biri. Eskil’in hak ettiği hizmetleri elimizden geldiği kadar hızlı getirme gayreti içerisindeyiz. Tarım, hayvancılık ve hangi alanda olursa olsun, Eskil sürekli gözetimimiz altında” dedi.

Eskil’de ki çalışmaların oldukça iyi gittiğini dile getiren İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Muammer Tüzün, “Eskil’de çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. İnşallah İkizce ve Bozcamahmut yollarımız da en kısa zamanda tamamlanır. Bunun yanında birçok alanda hizmetlerimiz olacak” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskil Belediye Başkanı Niyazi Alçay, “İlçemizin ziyaret eden heyete teşekkür ederiz. İlçemizin sorunlarını yakından incelediler ve çalışmaların durumunu gördüler. Kendilerine ilçemiz adına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !